Penzion Sofinata

Příjemný personál a rodinná italská atmosféra v centru Špindlerova mlýna, místo kde se i Vy stanete součástí naší rodiny.

Rodinný penzion Sofinata, jehož součástí je italská pizzerie se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna. Najdete nás u břehu řeky Labe poblíž Bílého mostu, který je symbolem Špindlerova Mlýna naproti známému obchodu Bogner. Lyžařské vleky Skiarealu Špindlerův Mlýn jsou vzdálené pouhých 300m od penzionu. Autobusovou zastávku a parkování pro Váš vůz najdete 150m od penzionu.

Nabízíme ubytování ve standartních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro náročnější máme v nabídce nadstandartní dvoulůžkový pokoj, který je prostornější, tichý a má designovou postel s moskytiérou. Pro rodiny nebo partu přátel nabízíme standartní třílůžkové pokoje nebo čtyřlůžkový pokoj, který je vhodný pro rodinu s dětmi, kde najdete houpačku pro zpříjemnění Vašich chvil na pokoji. 

A kdo, že je ta naše rodina? 

Pokoje

2021-11-14T10:58:51+01:00

Pizza Mamma mia

Pizza jako v Neapoli? Přesně takovou jí děláme. Součástí našeho penzionu je pravá neapolská pizzerie, kde Vám náš pizzaiolo Liberato připraví pizzu přesně takovou jako byste byli v Neapoli.

2021-11-14T10:59:25+01:00

Thajská masáž na pokoji

V absolutním soukromí Vašeho útulného pokoje si můžete dopřát relaxační chvíle po sportovních aktivitách s naší profesionální thajskou masérkou Suwimoon.

2021-11-14T11:22:13+01:00

Půjčení sportovního vybavení

Jen pár kroků od penzionu je půjčovna horských kol/elektrokol nebo všeho vybavení pro zimní sporty. Vychutnejte si tak Krkonoše sami nebo s rodinou při sportovních aktivitách.