Špindlerův mlýn2021-11-24T08:09:18+01:00

Špindlerův mlýn

Špindlerův Mlýn je město v Krkonoších a zároveň nejlepší a největší horské středisko v Česku.

Město se řadí k nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskům zimních sportů v České republice. Špindlerův Mlýn má pro zimní sporty ideální podmínky. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého stupně obtížnosti dosahují celkové délky 25 km.

Špindlerův Mlýn nabízí mnoho atrakcí i v létě. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola. Ve Špindlerově Mlýně se mimo jiné nachází i aquapark, bobová dráha či lanové centrum.

Co můžete v Špindlerově mlýně dělat?

Výlety po sněhu

Milujete zimní přírodu, zamrzlé vodopády, křupající sníh a všude přítomný klid jako v pohádce? Vydejte se za zimním dobrodružstvím.

Lyžování ve Špindlerově mlýně

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí lyžování v pěti areálech – Svatý Petr, Medvědín, Hromovka, Horní Mísečky a Labská – na 27 km sjezdových tratí. 21 000 osob za hodinu přepraví 6 lanových drah, 11 lyžařských vleků a 3 snowparky.

Co dělat ve Špindlerově Mlýně?

O nás

Rodinný penzion Sofinata, jehož součástí je italská pizzerie se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna. Najdete nás u břehu řeky Labe poblíž Bílého mostu, který je symbolem Špindlerova Mlýna naproti známému obchodu Bogner. Lyžařské vleky Skiarealu Špindlerův Mlýn jsou vzdálené pouhých 300m od penzionu. Autobusovou zastávku a parkování pro Váš vůz najdete 150m od penzionu.